Mladá Boleslav chce play-off. Má nového brankáře a hlavně velkou posilu do útoku

S velkou posilou, bývalým reprezentantem Michalem Vondrkou, vstoupili mladoboleslavští hokejisté do druhé fáze letní přípravy.

Vondrka však není jediný nový hráč, který posílil klub BK Mladá Boleslav. Do branky by měl jako jednička nastupovat Pavel Kantor a útočnou fázi by měl posílit Slovák Pavol Skalický.

Jako v každém klubu i v Boleslavi došlo k některým odchodům. Za jiným angažmá zamířili brankář Brandon Maxwell a útočníci Radek Lenc a Jan Valský.

Jinak s kádrem by se do začátku sezony už pohybovat nemělo. “Je to na 99,9 procent kompletní tým, s kterým bychom chtěli jít do sezony,” potvrdil sportovní manažer Jaromír Látal.

Jediným absentérem na tréninku je zatím kvůli zdravotním problémům útočník Lukáš Pabiška. “Má menší zdravotní problém, bude chybět 14 dní. Jinak jsme ale kompletní, což nás samozřejmě těší,” řekl Jaromír Látal.

Co se týká cílů, má v tom mladoboleslavský trenér Vladimír Kýhos jasno. “Myslím si, že všichni extraligoví účastníci mají za cíl postoupit do play off. To je také náš prvořadý cíl a chceme se pohybovat v horní části tabulky.”

První přípravný zápas sehrají Mladoboleslavští 2. srpna v Pardubicích. Poté je čeká turnaj v Německu pod názvem Mercedes-Benz Rent Cup. “Mám hroznou radost z možnosti účasti v Norimberku, protože tam budou velice kvalitní soupeři a německá mužstva hrají vždy nadoraz. Určitě nás prověří i dva zápasy se Slovanem Bratislava a další soupeři,” řekl Látal.

Scroll to Top
Web spravuje Webklient