Mistrovský fotbalový pohár čeká tour po základních školách

(Aktualizováno před )

Výjimečný zážitek čeká na žáky vybraných základních škol, které jsou součástí projektu Viktorka do škol. Během posledního týdne školního roku si budou moci prohlédnout a udělat si fotky s mistrovským pohárem!

Mistrovský pohár vyrazí v průběhu tohoto týdne na návštěvu hned do šesti partnerských škol. „Tuto speciální tour jsme naplánovali za odměnu pro vybrané školy, které byly v průběhu školního roku nejaktivnější v rámci celého projektu. Věříme, že pro žáky bude příležitost dotknout se a vyfotit se s pohárem atraktivní. Půjde pro ně o nevšední zážitek,“ míní mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Viktorka do škol má za cíl zapojit školy do dění okolo klubu FC Viktorie Plzeň. Pravidelně jsou pro školy pořádány soutěže se zajímavými cenami. Vybraní žáci dostávají na zápasy vstupenky. „Projektu si jako klub velice vážíme. Je do něj zapojeno 16 partnerských škol a 17. aktuálně o vstup usiluje. Spolupráci s nimi se budeme snažit i nadále prohlubovat,“ říká Václav Hanzlík. Případní noví zájemci o vstup do projektu se mohou ozývat na e-mailovou adresu belsan@fcviktoria.cz pro další detaily.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz