Město pokračuje v rekonstrukcích sportovišť v příměstských částech

(Aktualizováno před )

Po letošním dokončení sportovního areálu na Sahaře se stavební aktivity přesunou do Čejetic a do Debře. Rekonstrukce multifunkčního hřiště na Sahaře začala v roce 2017, kdy bylo obnoveno jedno ze dvou asfaltových hřišť, druhé bylo dokončeno na jaře 2018. Obnovený areál v sousedství fotbalového stadionu si prohlédl primátor Mladé Boleslavi Raduan Nwelati: „Během loňské rekonstrukce jsme v sousedství hřiště instalovali umělý trávník, a přestože jsem byl původně skeptický, musím uznat, že to byla rozumná volba, neboť tráva, kterou jsme zaseli do okolí druhého hřiště, opravovaného letos, je vlivem horkého počasí zprahlá. Proto dáme umělý travnatý povrch i k druhému hřišti.“
Obnova hřiště probíhá také v příměstské části Čejetice, kde byla obnovena jedna polovina sportovního areálu, nyní se město chystá rekonstrukci dokončit. „Máme již zadáno vypracování projektové dokumentace, jakmile budeme mít vysoutěženého zhotovitele, můžeme se pustit do opravy a věřím, že ještě do konce letošního roku bude kompletně hotova,“ upřesnil situaci v Čejeticích primátor Raduan Nwelati.

Na obnovu, nebo výstavbu multifunkčního sportovního areálu čekají také obyvatelé příměstské části Debř, kde podobné sportoviště doposud chybí.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz