Litoměřice se řadí mezi 250 nejlepších hokejových klubů v Evropě

V tradičním žebříčku nejlepších evropských klubů, vydávaným francouzským serverem passionhockey.com, se nachází i litoměřický tým. Stadion se v tomto žebříčku umístil na 221. místě. Dosáhl o deset míst lepšího výsledku než ve vydání předcházejícím.

Pro výpočet pořadí brali autoři v úvahu výsledky týmů ze základních částí svých soutěží, v play-off a pohárových soutěžích, včetně hokejové Ligy mistrů. Zohledňovala se také kvalita jednotlivých soutěží.

Z českých týmů se nejlépe umístil mistr Tipsport Extraligy, brněnská Kometa. Té připadlo v celkovém pořadí šesté místo. Před Kometou jsou pouze tři týmy z Kontinentální hokejové ligy a mistři Švédska a Finska.

Stadion se umístil na 221. místě. V konkurenci ostatních klubů z 1. ligy se dostal o 22 míst před ústecký Slovan. Ten pro změnu zaznamenal propad o 27 míst. Litoměřický tým se těsně dotahuje na Frýdek-Místek a Třebíč, které jsou pouze o tři, potažmo šest míst výše.