Limberský si nedá pokoj. Tentokrát se navážel do slávistů

(Aktualizováno před )

Včerejší dohrávkou Jablonec – Slavia skončila podzimní část první fotbalové ligy. K zápasu napsali své komentáře novináři, fanoušci probrali utkání u piva či v práci, fotbaloví experti zhodnotili průběh duelu v televizním studiu. To ale nebylo všechno, poznámku k tomuto zápasu měl i hráč Viktorie Plzeň David Limberský. Zaujala ho totiž situace z 53. minuty, kdy jablonečtí hráči dali gól, který pak ale rozhodčí po shlédnutí videa odvolal. Sudí se tak rozhodl poté, co podle něj jablonecký hráč Kratochvíl dal gól po předchozím faulu na slávistického brankáře.
Limberský k tomu napsal na svém instagramu toto: “Tvrdík je největší mág, odvolal regulérní gól. Gratuluju mistr Twitter, jen rozhazuj dál čínský money (peníze). Zdravím váš věrný tým ČSA.” Posledním slůvkem připomněl, že Jaroslav Tvrdík, současný šéf slávistů, byl dříve manažerem Českých aerolinií.
Takto ironicky dal plzeňský obránce najevo, že to je práce Tvrdíka, proč hlavní sudí neuznal gól domácích.
Limberský sice brzy svůj příspěvek z instagramu smazal, ale i tak už je jeho další skandál na světě.

Tento 35letý bek začal svou “kariéru průšviháře” 15. září 2012, kdy nafilmoval penaltu v zápase proti Spartě. Od té doby mu nemohou sparťanští fanoušci přijít na jméno a nazývají ho všemi možnými nepublikovatelnými názvy.
O tři roky později boural opilý se svým vozem značky Bentley v pražské čtvrti Smíchov. Větší problém však bylo to, že když následně nastoupil do zápasu a vstřelil gól, slavil ho tak, že rukama jakoby točil volantem, čímž zlehčoval svoji opileckou eskapádu. V tu chvíli si definitivně znepřátelil všechny slušné fotbalové fandy.
Na jaře 2016 pak vše dovršil vztyčením prostředníčku směrem k fanouškům Sparty, když jeho tým hrál zápas s klubem z Letné.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz