Levnější vstupenka na zábřežský Flám fest bude jen do konce srpna

(Aktualizováno před )

Zábřežský hudební festival Flám fest sice vypukne na zdejším bazénu až v sobotu 8. září, ale levnější vstupenku si mohou zájemci pořídit pouze do konce srpna.

„V tuto chvíli je prodáno hodně přes tisíc vstupenek, což je potěšující. Ty za 240 Kč budeme nabízet jen do konce prázdnin, od 1. září cena vstupného podraží o stokorunu,“ informoval Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.

Třetí ročník open air festival nabídne „nadupanou“ hudební jízdu pro široké spektrum návštěvníků, od teenagerů až po lidi v seniorském věku. Příchozím se postupně představí jedna z nejhranějších skupin současnosti, cenami ověnčená Mirai, svižná regionální kapela Burani z New Jersey s dechovou sekcí, partička skvěle sehraných muzikantů Legendy se vrací, prezentující svým nezaměnitelným podáním megahity Pink Floyd, Led Zeppelin, AC/DC, Queen či Deep Purple, a také nevšední kapela studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu The Tap Tap.
Před půlnocí se na pódium se svou kapelou vyhoupne hlavní festivalová hvězda, jeden z nejžádanějších domácích písničkářů Xindl X, který má na kontě pěknou řádku chytlavých hitů, jakými jsou Anděl, Láska v housce nebo Dysgrafik. „Celý hudební mix pak ošéfuje legenda rozhlasového éteru – dýdžejka a moderátorská ikona Rádia Haná Martina Kvítko Procházková,“ doplnil výčet účinkujících na největším zábřežském festivalu David.

Kromě prodejních míst Zábřežské kulturní jsou lístky na Flám fest k dispozici také v síti smsticket. Pořadatelé upozorňují, že děti zaplatí za vstup na akci symbolickou padesátikorunu, podmínkou je však doprovod rodičů.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz