Léčivé divadlo Anastasia

V pátek 31. 8. 2018 v 19.00 se představí ve Western parku léčivé divadlo Gabriely Filippi – Anastasia.
Proč a nač Vesmír rozsvěcuje hvězdy nad člověkem se dozvíte v šapitó Westernového městečka v Boskovicich v novém muzikálovém představení Anastasia, ve kterém zazní mnoho písní na téma lásky.

Divadelní představení vzniklo na námět stejnojmenného knižního bestselleru Vladimira Megreho, přeloženého již do 20-ti jazyků.

Účinkují: GABRIELA FILIPPI a MÁRIO KUBEC

Ve druhé části produkce si Gabriela povídá se svými hosty a diváky. Tentokrát se můžete těšit na kolegu Maria Kubece a vynikajícího zpěváka Patrika Kee.

Gabriela Filippi,

rodačka ze Žďáru nad Sázavou, nedá na Vysočinu dopustit. Do Westernového městečka přiveze své autorské muzikálové představení, do kterého přizvala hereckého kolegu Mária Kubece známého ze seriálu Chlapci a chlapi, ale především představitele Vinnetoua ve Westernovém městečku v Boskovicich. Spolu na jevišti tvoří pár, který na sebe svými pohledy na život zpočátku naráží. Tyto situace diváci velmi dobře znají ze svých partnerských vztahů a proto tak často divadlem znějí salvy upřímného smíchu. Láska, sex, partnerství o tom všem je představení o Anastasii. A také o tom, jak lze prožít život v radosti a lásce.

Scroll to Top
Web spravuje Webklient