Lázeňská struna v Konstantinkách

(Aktualizováno před )

Zdroj: Obec Konstantinovy Lázně

XVI. ročník country folkového festivalečku
v sobotu 11. srpna již XVI. ročníkem country folkového festivalečku Lázeňská struna. Program akce je letos opět postaven na velmi zvučných jménech české hudební scény.

15:00 hodin – OSKAR PETR BAND a vzpomínka na MARSYAS
hned na začátek připraven zážitek pro fajnšmekry Oskar Petr s bandem svojí produkcí nechají „vstát z mrtvých“ legendární Marsyas i se všemi zásadními hity z dílny Oskara Petra.

16:30 hodin – VÁCLAV KOUBEK
premierově se na podiu v Konstantinkách doslova zjeví velmi zajímavá a netradiční osůbka Václav Koubek. Písničkář, harmonikář, spisovatel, herec a režisér v jedné osobě. Jeho koncert bude opravdovým zpestřením akce.

18:00 hodin – PLAVCI HONZY VANČURY
Po každé však Honza přijede v jiné sestavě. Tentokrát to bude třeba s Milošem Dvořáčkem (dlouhá léta jezdil s Wabi Daňkem) a řadou hostů. Koncert bude to jako vždy plný neznámých, ale samozřejmě, že i plný legendárních „plaveckých“ hitů.

19:45 hodin – SCHOVANKY
další lázeňskou premieru zažije i legendární dámská partička Schovanky, které válcují české publikum již od roku 1971 !!. Jak říka Eda Hrubeš … válí líp než chlapi a ještě je na co koukat ……

21:30 hodin VĚRA MARTINOVÁ a BAND
Se Schovankami shodou okolností účinkovala kdysi dávno i letošní festivalová jednička Věra Martinová. Právě první dáma české country se postará se svojí doprovodnou kapelou v další konstantinolázeňské premiéře o vrchol XVI. ročníku Lázeňské struny. Její koncert bude bezpochyby skvělou tečkou oblíbeného lázeňského festivalu.

Předprodej: do 10.8. 11:00 hodin na obecním úřadu (tel:374 625 252, email: spravni@konst-lazne.cz, po domluvě možno hradit převodem), nebo infocentrum

Vstupné v předprodeji 250,- Kč na místě 300,- Kč

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz