Kriminalisté prověřují informace množící se na sociálních sítích

(Aktualizováno před )

Brněnští kriminalisté intenzivně prověřují informace, které se množí na sociálních sítích, že by v Brně mělo dojít ke konfliktům mladistvých osob.

V tuto chvíli vyslechli osoby, které figurují v komunikaci na sociální síti. Žádné konkrétnější oznámení o konfliktu dosud neevidují, a to ani ze strany poškozených. Případ níže podle dosavadních informací s celou záležitostí nesouvisí. Přesto v lokalitě zvýšili dohled, spolupracují s městskou policií i samosprávou. Platí, že pokud k nějakému problému dojde, je třeba ho co nejdříve oznámit policistům prostřednictvím tísňové linky (viz níže).

Na linku 158 včera volalo několik oznamovatelů, že došlo ke konfliktu mezi mužem a mladíky na dětském hřišti v Oblé ulici. Na místo okamžitě vyrazily nejbližší hlídky. Policisté z oddělení hlídkové služby se tam zkontaktovali s poškozeným, který měl řeznou ránu v obličeji. Podle popisu pak policisté v okolních ulicích dohledali celou partu agresorů a předali případ kriminalistům. Podle předběžných zjištění muž napomenul omladinu za nevhodné chování na hřišti. Ta si to nenechala líbit a došlo k verbálnímu a drobnému fyzickému konfliktu. Ten později ještě vygradoval na ulici a skončil pořezáním rozbitou lahví. Podezřelý mladistvý skončil v cele, případ je nadále v šetření. Kriminalisté nyní mimo jiné prověří možnou spojitost s údajnými napadeními obdobného charakteru.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz