Kriminalisté dopadli drogového dealera

(Aktualizováno před )

Kriminalistům územního odboru Pelhřimov se na základě vlastní operativní činnosti podařilo objasnit kriminalitu spojenou s distribucí drog a zadržet pachatele této trestné činnosti. Policejní komisař zahájil trestní stíhání třiačtyřicetiletého muže, u kterého zajistili značné množství marihuany, a následně byl obviněn ze spáchání závažné drogové trestné činnosti.

Třiačtyřicetiletého muže z Pelhřimovska kriminalisté zadrželi tento týden v Pelhřimově, a to přímo při prodeji marihuany. V době zadržení měl muž při sobě kolem dvou set gramů této drogy. V místě bydliště muže kriminalisté provedli domovní prohlídku, při které zajistili další marihuanu o celkovém množství kolem jeden a půl kila.

„Na základě vyhodnocených informací a shromážděných důkazů policejní komisař zahájil trestní stíhání třiačtyřicetiletého muže, který je obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami,“ uvedl npor. Mgr. Bc. Luboš Jakoubek, vedoucí oddělení obecné kriminality. Muž byl obviněn z toho, že v letošním roce vypěstoval několik rostlin konopí za účelem získat marihuanu. Ty následně sklidil, usušil a dále marihuanu nabízel k prodeji.

Případ kriminalisté dále vyšetřují. „Za spáchaný zvlášť závažný zločin hrozí obviněnému muži trest odnětí svobody až na deset let,“ uvedl npor. Mgr. Luboš Jakoubek, vedoucí oddělení obecné kriminality.

Převzato ODTUD

- reklama -

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz