Krádeže v plzeňských obchodech se ženám nevyplatily

(Aktualizováno před )

Pracovník ostrahy obchodu na Americké si v neděli odpoledne vyžádal výjezd hlídky městské policie. Důvodem bylo zadržení ženy podezřelé z drobné krádeže zboží v obchodě.

Pracovník ostrahy prodejny si během služby na kamerovém systému všiml ženy, o níž dobře věděl, že se dopouští krádeží. Proto ji po celou dobu, kdy se pohybovala po nákupní ploše, sledoval. Jakmile prošla pokladnou, tak ji zastavil. V tašce u ní bylo nalezeno zboží v hodnotě téměř 365 korun, za které nebylo zaplaceno. Přivolaným strážníkům řekla, že se radši nebude k ničemu vyjadřovat, že nikde nic nevzala. Lustrace v policejních evidencích prokázala, že se šestatřicetiletá Plzeňanka skutečně dopouští krádeží opakovaně. O její předání měli také zájem státní policisté, proto jim vzápětí byla předána.

Další krádež v obchodě řešili strážníci o víkendu v Plzni na Slovanech. Osmatřicetiletá žena si z hypermarketu v Písecké ulici chtěla bez zaplacení odnést zboží v hodnotě víc jak 1.000 Kč. Šlo o přenosný reproduktor a powerbanku. Z nákupního košíku si žena věci přendala rovnou do své kabelky. Na místo dorazili strážníci, aby záležitost s ní vyřešili. Žena obdržela za své jednání pokutu.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz