Koukalová se vrátila k tréninku. Můžeme očekávat velký comeback?

(Aktualizováno před )

Dnes se rozjíždí biatlonová sezona 2018/2019. Ve slovinské Pokljuce se nejdříve po poledni pojede závod smíšených dvojic, v kterém Česko budou reprezentovat Eva Puskarčíková a Michal Šlesingr. Poté bude následovat smíšená štafeta. V českých barvách do ní nastoupí Veronika Vítková, Markéta Davidová, Tomáš Krupčík a Michal Krčmář. Původně nominovaný Ondřej Moravce bude kvůli žaludečním potížím dnes na trati chybět.

Už v loňské sezoně se musel český tým obejít bez největší hvězdy našeho biatlonu Gabriely Koukalové, která se nedokázala dostat ze svých problémů s lýtky. A zatím to vůbec nevypadalo, že by se mohla vrátit k závodění. Nejenom kvůli zdraví, ale důvodem také můžou být zpřetrhané vztahy s kolegy a celkově s lidmi z českého biatlonového prostředí, poté co letos v březnu vydala knihu, v kterém na nikom nenechala nit suchou…

Teď však na svých sociálních sítích uveřejnila Koukalová, jak si zase dává v posilovně do těla. Tak leckoho napadlo, zda se přece jenom ještě nepokusí o comeback. Ona to však na svém facebookovém profilu vyvrací: “Zdar všem aktivním i pasivním sportovcům. Pořád se mě všichni ptáte, jestli se vrátím k biatlonu či nikoliv. Jak všichni víte, sportovní kariéru jsem musela ukončit téměř před rokem kvůli svým zdravotním problémům, a to především problémům s bolestmi nohou😔. Od začátku letošního roku jsem byla bez zásadní fyzické zátěže. Mě samotnou nyní zajímá, jak na tom vlastně moje tělo je. A to i přesto, že veškeré mé myšlenky se nyní upínají k rodině a k přípravám projektu, spojeného s mojí nadační aktivitou související mimo jiné i se sportem. Vím, že musím pozvolna, ale rozhodně si chci dát pár týdnů “do těla”😤👊. Hlava by chtěla, ale nohy možná nebudou fungovat. Tak uvidíme. Držte mi palce🤞🏻. Ale nebojte se, rozhodně nestartuji přípravu na olympiádu! Ráda bych se jen ujistila, že jsem pořád mladá holka a ne “šrot”😃.
Vaše Gábi💋

Pokud Gabriela Koukalová zjistí, že dokáže trénovat, aniž by se jí vrátily bolesti nohou, tak třeba ještě není úplně ztracené, že jí znovu uvidíme v běžecké stopě a na střelnici.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz