Kometa získala nového generálního partnera

(Aktualizováno před )

Do nové sezóny 2018/2019 vstoupí Kometa Brno ve společnosti nového generálního partnera. Stala se jím značka CZECH FUND, která je součástí investiční skupiny DRFG, dlouhodobého hlavního partnera klubu, jehož jméno i dále ponese domovský stadion brněnských hokejistů. Dohoda byla uzavřena na tři roky.

Kometu Brno a DRFG váže partnerská spolupráce již od roku 2015, kdy se investiční skupina stala hlavním partnerem klubu a vstoupila do názvu stadionu, který od té doby nese název DRFG Arena. Spolupráce s DRFG na pozici hlavního partnera pokračuje včetně názvu stadionu a nově byla rozšířena o značku CZECH FUND, která se stává generálním partnerem HC Kometa Brno.

„Jsem velmi rád, že naše dlouhodobá spolupráce s DRFG pokračuje, a navíc se ještě rozšiřuje, kdy na pozici generálního partnera klubu bude minimálně po dobu tří let značka CZECH FUND. Moc si toho vážíme a jsme přesvědčeni, že společně můžeme Kometu posouvat výš a to nejen na sportovním poli,“ sděluje Libor Zábranský, majitel HC Kometa Brno.

„Kometa je fenomén, který v České republice nemá obdoby. Podařilo se obhájit titul, prakticky na všechny zápasy je téměř vyprodáno, je to skvělá značka s úžasnou tradicí a fanouškovskou základnou,” říká Juraj Černička za CZECH FUND a dodává: „Motivujeme lidi k aktivnímu přístupu k osobním financím, a podporujeme tak ekonomický rozvoj české společnosti. Peníze ale nejsou všechno, a proto pomáháme rozvíjet také sportovní a kulturní aktivity, které pozitivně ovlivňují českou veřejnost. Kometa je skvělý tým, který navíc výborně pracuje s mládeží a nesoustředí se jen na A-mužstvo, a to je něco, co je nám sympatické a co chceme podporovat.”

DRFG
Česká investiční skupina založená v Brně v roce 2011 Davidem Rusňákem. Řídí se investiční filozofií založenou na upřednostňování investic v oborech, kterým dobře rozumí, v lokalitách, které jsou jí kulturně i geograficky blízké, a v projektech, kde může získat významný rozhodovací podíl. DRFG se zaměřuje především na investice do nemovitostí, telekomunikací a finančních služeb. Ke konci roku 2017 skupina ovládala celková konsolidovaná aktiva ve výši překračující 4,3 miliardy korun. Skupina DRFG se aktivně angažuje také v oblasti podpory kulturních, sociálních a sportovních projektů. Je například hlavním partnerem Komety Brno, festivalu JazzFestBrno a spravuje Nadaci DRFG.

CZECH FUND
Investiční podílové fondy pod značkou CZECH FUND se zaměřují na investice výhradně na území České republiky. Investoři tak vědí, do čeho investují a mohou si projekty kdykoli prohlédnout na vlastní oči. Široké veřejnosti aktuálně nabízí speciální nemovitostní fond CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND, což je lichtenštejnský retailový investiční fond, který se zaměřuje na komerční realitní projekty. Tento fond byl uznán Českou národní bankou jako srovnatelný s českými retailovými realitními fondy. Veřejné nabízení investic do fondu v České republice je tak pod dohledem České národní banky a podléhá českým předpisům upravujícím kolektivní investování a kapitálový trh. Fond je pod dohledem České národní banky a lichtenštejnského regulátora (FMA). Jeho správcem je lichtenštejnská investiční společnost CAIAC Fund Management AG. Investovat do fondu je možné již od 500 Kč měsíčně. Tento investiční fond klientům dlouhodobě přináší zhodnocení přes 5 % ročně.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz