Klokani na Czech Open podlehli Acemě a skončili

(Aktualizováno před )

Czech Open 2018 je jeden z nejprestižnějších florbalových turnajů a FbŠ Bohemians zde nesmí chybět. Na turnaji jsou celkem 4 týmy, dva mužské a dva ženské. Čtvrteční den byl ve znamení zápasů v základních skupinách. První tým žen, který ve své skupině nenašel přemožitele, postupoval z prvního místa. Elitní tým mužů měl ve skupině pouze zahraniční týmy a byl jim rovnocenným soupeřem. Přes pěkné výkony však musel do postupového pavouka PlayDown. Zbylé dva týmy si i přes občasná zaváhání zajistily postup do další části turnaje.

Druhý den turnaje už patřil soubojům v rámci play off. Klokanky svým přesvědčivým výkonem porazily v první fázi poslký výběr týmu MMKS Podhale II a zítra je tak čeká FBK Jičín. Druhý tým hráček po postupu ze skupiny čeká výběr Panthers Praha.

Klokany nečekalo v pátek nic lehkého. Turnajový pavouk jim přidělil známého soupeře. Tím nebyl nikdo jiný než ACEMA Sparta Praha, která je vyřadila v uplynulé sezoně v play off. O náboj zápasu tak bylo postaráno. Vyrovnaný a velmi vypjatý souboj došel až do nájezdů, kde klokani předvedli své kvality a postoupili výsledkem 5:4. V další fázi turnaje byl jejich soupeřem Tatran Střešovice. V dalším pražském derby šli klokani do vedení, které pak v druhé polovině zápasu ztratili a nedokázali už vývoj zápasu zvrátit. Na turnaji tak bohužel pro letošní rok končí, ale rozhodně za své výkony zaslouží pochvalu. Výběr FbŠ Bohemians U21 po postupu sehrál utkání play off doma na Děkance. Domácí prostředí však klokanům nepomohlo a proti Black Angels podlehli 8:1 a Czech Open pro ně též končí.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz