Kladno nebylo spokojeno s gólmany. Angažovalo medailistu z MS

(Aktualizováno před )

Sice máme za sebou teprve čtyři extraligová kola, ale přesto už se kladenský klub rozhodl posílit tým. 21 obdržených branek donutilo vedení týmu zareagovat a angažovalo gólmana Denise Godlu, který odchytal poslední tři sezony ve finské KalPě Kuopio. “Příchodem Denise jsme chtěli zvýšit konkurenci v našem brankovišti. Bude záležet jen na něm, kdy se bude cítit připravený. Není však vyloučeno, že by mohl odchytat utkání ve Zlíně, ale o tom se ještě v průběhu týdne rozhodneme,” řekl klubovému webu trenér a sportovní manažer Kladna David Čermák.

Je možné, že slovenský brankář nastoupí v kladenském dresu už tento čtvrtek proti Zlínu. Bude to velmi důležité utkání, protože oba týmy stále čekají na výhru. Kladno má oproti Beranům avšak alespoň bod. I samotná nová posila je připravena nastoupit. “Cítím se fajn a můj zápasový start je na dobré cestě. Mám kondici i potřebně natrénováno,” uvedl Godla.

Kromě finské ligy si nejlepší brankář, neužitečnější hráč a člen All Star týmu mistrovství světa dvacítek z roku 2015 v Kanadě, kde Slovensko získalo bronz, zahrál i KHL za Slovan Bratislava. “Čekal jsem na nabídky ze zahraničí. Neřešil jsem, jestli to bude z Finska, Švédska či Česka. Velmi mě těší, že jsem se dohodl s Kladnem. Domluvili jsme se docela rychle, během dvou dní,” řekl Godla.

Krýt záda by mu měla dosavadní jednička Lukáš Cikánek. Další kladenský gólman Adam Brízgala bude nyní vypomáhat prvoligovému Ústí nad Labem.
S klubem se nadále připravuje i Alexander Salák, který však čeká spíše na zahraniční nabídku.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz