Jičínští fotbalisté porazili Slavii HK pěti góly

(Aktualizováno před )

K poslednímu mistrovskému utkání nastoupili jičínští fotbalisté již v pátek v 18 hodin na jičínském stadionu proti mužstvu Slavia HK. Před utkáním se hráči Slavie HK rozloučili předáním pamětního dresu se svým dlouholetým trenérem Pleskotem, pro kterého bylo utkání v Jičíně po 7 letech ve Slavií tím posledním. Pak již začalo samotné utkání. Vstup se domácím vydařil náramně, v 6. vyvezl míč z vlastní poloviny Šaroun, vysunul po pravé straně Kocourka, ten našel před brankou Voldána, který nemá problém dopravit míč do sítě – 1:0.

V 10. zahrozili střelou vedle levé tyče i hosté. O chvíli později Nálevka obešel z úhlu i brankáře, branku ale nevstřelil. Ve 23. se stal trestný kop hostujícího Linharta snadnou laskominou Puše. Ve 36. se před brankou dobře zorientoval Kocourek a zvýšil domácí vedení na 2:0. Obě mužstva hrají kombinační fotbal od vápna k vápnu. Ve 44. zatáhl míč po pravé straně Sajdl a jeho přihrávku před branku zúročil Voldán na zvýšení vedení na 3:0. Tak končil i 1. poločas.

Vstup do 2. poločasu se jičínským nepovedl, hned ve 47. po zbytečné nedůslednosti v obraně snížil Chobotský na 3:1. Soupeř rázem ožil. V 55. střílel z vápna opět Chobotský nad branku. Vzápětí střelil po Nálevkově přihrávce Miler nad. I v dalších minutách měli domácí nadějné brejky, bohužel finální řešení bylo špatné. V 75. řeší Puš velkou šanci hostů. V 82. obešel po pravé straně Chramovský i brankáře a z úhlu rozvlnil síť po čtvrté. V 84. unikající Klaban po pravé straně přihrál nabíhajícímu Mészárosovi, jeho střela z dobré pozice byla zblokována brankářem. O chvíli později našel míč volného Reháčka před brankou a ten stanovil konečný výsledek zápasu na 5:1.

SK Jičín – FC Slavia HK 5:1 (3:0)

branky: Voldán 2, Kocourek, Chramovský, Řeháček. Rozhodčí: Vítek Pavel, ŽK 1 : 0, ČK 0 : 0, Diváci 115.
Sestava: Puš – Sajdl (83. Klaban), Jeník, Řeháček, Šaroun – Ulvr, Míka – Kocourek, Voldán (80. Chramovský), Nálevka (83. Mészáros) – Miler (69. Odvárko)

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz