Je národním sportem Čechů fotbal? Či snad hokej? Kdepak…

(Aktualizováno před )

Co nejvíce Čechy vzrušuje ohledně sportovního utkání? Co je dokáže nejvíce naštvat či naopak dostat do eufórie? Je to snad gól vlastního týmu či možná smolná porážka v posledních minutách? Samá voda. Češi nejvíce prožívají sportovní sázky. Aspoň to tak vyplývá z různých hovorů, co kolem sebe člověk slyší a přečte si na sociálních sítích.

“Berdych mi zase zkurv…tiket!” “Kvůli Plíškový jsem přišel o tolik tisícovek!” “Ti naši matláci mi prohráli nadějnej kombinátor!”
Tyto výkřiky však nemusí automaticky znamenat, že naši prohráli. “Profesionální” sázkaři nevnímají při výběru sázkových příležitostí národnost, to zpravidla přichází až po prohrané sázce. V tu chvíli jsou někteří z nich “vlastenci” a pouštějí se nevybíravě do českých sportovců.

A to samozřejmě není jen záležitost České republiky.

Sportovci, hlavně tenisté, si už sami stěžují, že dostávají i výhružné emaily, hlavně když prohrají zápas. Naštěstí ale ještě nikdy nedošlo k nějakému fyzickému ataku. Z toho vyplývá, že tito pisálci jsou “psi, co štěkají, ale nekoušou”. Snad to tak i zůstane. Nikdy však nevymizí, to je jisté, to by nejdříve musela zmizet lidská blbost a touha po penězích…

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz