Jágr má svalové zranění. Stihne začátek sezony?

(Aktualizováno před )

I když extraligový nováček z Kladna bude patřit mezi největší outsidery naší nejvyšší hokejové ligy, přesto bude zároveň nejsledovanějším týmem. A to díky Jaromíru Jágrovi. Bohužel se však může stát, že první zápasy nového ročníku proběhnou bez něj. Od úterka ho totiž trápí svalové zranění, kvůli kterému včera nenastoupil do přípravného utkání v Ústí nad Labem.

“Nechci to detailně rozebírat, bohužel s tím zraněním nemám až takové zkušenosti, nikdy se mi to nestalo. Nevím, jak dlouho budu mimo,” řekl Jágr. “Je to někde v oblasti pánve, kyčle. Svaly, které jsou na to napojené. Nevím, jak se mi to mohlo přihodit. Bylo to na úterním tréninku. Asi trochu z únavy, přijeli jsme z Itálie. Větší indicie, že by mě něco bolelo, jsem neměl,” uvedl olympijský vítěz z Nagana.

Svoje problémy konzultoval i vyhlášeným “profesorem sportovců” Pavlem Kolářem. “Něco jsme debatovali, něco jsme udělali. A uvidíme, jak na to sval bude reagovat. Ale myslím si, že to bude delší než jen tento zápas,” podotkl.

Pro hrajícího prezidenta kladenského klubu je to mrzuté, protože několik týdnů vydržel naplno makat v tréninku i nastupoval v první formaci v přípravných zápasech. A tak se zdálo, že je skvěle připraven na sezonu, navíc shodil deset kilo, jak si přál.
“V pátek mi do toho byla píchnutá injekce, nyní to bolí o něco víc než předtím, to se asi dalo očekávat. Tyhle typy zranění se můžou změnit ze dne na den. Jde jen o to, abych vydržel dělat věci, které můžu, aby mě bolest neomezovala,” dodává naše hokejová legenda.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz