Jágr dnes nastoupí po několika měsících do zápasu

(Aktualizováno před )

Hokejoví Rytíři z Kladna už mají za sebou čtyři přípravné zápasy, ale až v tom pátém nastoupí jejich největší hvězda Jaromír Jágr. Na jeho přítomnost se mohou těšit v Úst nad Labem, kde právě kladenští hokejisté dnes od 18. hodin nastoupí.

„Chci začít hrát co nejdřív, jedině tak se do toho dostanu. Bude to trápení, ale i výzva. A moje motto? Být zítra lepší než zítra,” uveřejnil kladenský klub na svém facebooku Jágrovo vyjádření.

Slavná “68” nenastoupila do prvních zápasů svého prvoligového týmu kvůli zranění z tréninku.

Jak už bylo řečeno, Kladenští už mají za sebou čtyři přípravné zápasy. A výsledkově to zatím není velká sláva, i když je pravda, že v přípravě nejsou výsledky vždy to nejhlavnější.
Nejdříve Rytíři Kladno porazili na nájezdy kazašského mistra Arlan Kokšetau 2:1. Poté už přišly tři porážky, s Litoměřicemi 1:2 a dvakrát s extraligovým Litvínovem 1:3 a 0:5. “Do zápasu jsme nastoupili po velikém tréninkovém plánu, který je pro kluky náročný. Hráli jsme na tři lajny, pořád se snažíme dávat prostor mladým klukům. Od toho se možná odvíjelo i tempo utkání. Jednu třetinu jsme se snažili držet úroveň, jenže pak jsme dostali zbytečný gól. Po dvou třetinách to stále bylo hratelné, ale ve třetí třetině nám asi trochu došly síly a Litvínovu se podařilo skórovat,” zhodnotil druhé utkání s Litvínovem kladenský trenér Jan Kregl.

Další přípravný zápas čeká Kladno tento pátek od 13. hodin, kdy se střetne s dalším kazašským týmem Saryarka Karagandy.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz