Intenzivní boj policistů Karlovarského kraje s drogovou kriminalitou pokračuje

(Aktualizováno před )

Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje dlouhodobě bojuje proti drogové kriminalitě a to především v příhraničních tržnicích, které jsou jednou z nejproblematičtějších oblastí.

V současné době je výkon služby Policie České republiky rozdělen do dvou úrovní. Předně jsou prováděny jednorázové velké preventivní akce, na nich se podílejí Česká obchodní inspekce, živnostenské úřady a Hasičský záchranný sbor. Při těchto akcích se jednotlivé subjekty zaměřují na oblast dodržování zákonných norem určených pro danou konkrétní oblast např. dodržování povinností vyplývajících ze zákona o požární ochraně, ochranných známkách apod.

Další taková akce byla uskutečněna dne 19. 7. 2018, a to na tržnici v Potůčkách. Zúčastnili se jí policisté z pořádkové, dopravní a cizinecké policie včetně policisty se psem specializovaným na vyhledávání omamných a psychotropních látek a také orgány České obchodní inspekce a Hasičský záchranný sbor.

Policisté během akce zkontrolovali přes 200 osob, na 70 vozidel a udělili dvě pokuty v dopravě a tři pokuty za to, že neměli cizinci na území České republiky při sobě žádný doklad totožnosti.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz