Hradecký hokejový klub podpoří projekt Sport Hradec Cup

(Aktualizováno před )

Jubilejní 10. kapitolu napíše v sobotu 23. června charitativní akce s názvem Sport Hradec Cup. A Mountfield HK bude u toho! Kromě toho, že postaví svůj tým do fotbalového turnaje, se budou účastníci akce z řad hokejového klubu podepisovat návštěvníkům. Východočeši navíc věnovali do následné dražby, která pomůže hendikepovaným dětem, některé zajímavé předměty.

Turnaje v malé kopané, který se koná na hřišti TJ Slavia Hradec Králové, se zúčastní také tým Mountfieldu HK, a to ve složení Jan Berger, Štěpán Havránek, Štěpán Matějček, Patrik Miškář, Jaroslav Pavelka, Radovan Pavlík, Radek Pilař a Radim Šalda. Tito hráči usednou po 11. hodině dopolední za připravené stolky a začne jejich autogramiáda.

V průběhu odpoledne přijde na řadu dražba extra zajímavých předmětů. Považte sami, kde jinde můžete získat originální podepsaný dres Cristiana Ronalda, Jaromíra Jágra, Petera Sagana, Tomáše Rosického, zlaté olympijské tretry Barbory Špotákové, kšiltovku Jevgenije Malkina a spoustu dalších unikátních kousků nejen ze sportovního prostředí? Na své si přijdou také příznivci hradeckého hokeje, ve hře bude například hokejka Jiřího Šimánka, rukavice Dominika Graňáka či originální zápasový dres Petra Zámorského.

O projektu Sport Hradec Cup
„Jsme tři dlouholetí přátelé, kteří se po tragické události v řadách našich kamarádů v roce 2009, rozhodli uspořádat setkání našich přátel s cílem zavzpomínat, zahrát si fotbal, a vybrat mezi sebou nějaké peníze pro potřeby nemocných osob. Vzhledem k zájmu všech zúčastněných v této tradici zdárně pokračujeme dodnes.

Každému ročníku, který organizujeme, chceme vtisknout, pokud možno hlubší smysl a přesáhnout rámec čistě sportovní akce. Proto jsme se rozhodli při každém turnaji vybírat peníze pro předem určené zdravotně postižené osoby. Tyto vybrané peníze předáváme po finálovém boji přímo do rukou obdarovaných. Celkově za všechny ročníky bylo vybráno a předáno potřebným již více než dva milióny korun!“

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz