Hokejisté Slavie bojují o místo v sestavě, první zápas vyhráli bílí

(Aktualizováno před )

Hokejisté Slavie mají za sebou první ze tří zápasů, v nichž mezi sebou bojují nejen o vítězství svého týmu, ale také o místa v sestavě pro nadcházející prvoligový ročník. Úvodní duel zvládli lépe bílí, kteří vyhráli 5:1.

Středeční podvečer nabídl v Edenu netradiční měření sil. Na jedné straně vyjeli k zápasu slávisté a na druhé… také slávisté. Červení proti bílým, čtyři rozhodčí a pořádný boj. Nic nenasvědčovalo tomu, že by šlo o první oťukávání v letní přípravě, hráči o místo v týmu bojují ve velké konkurenci.

Zpočátku vyrovnaný duel, který se hrál na tři třetiny po patnácti minutách, pro sebe rozhodli ve druhé polovině zápasu bílí. V jejich dresu se dvakrát trefil Denis Heldák. Za bílé nastoupil v brance Polívka, za červené Sochůrek.

Druhý zápas je na programu dnes, po středečním zahřátí se už bude hrát standardně na třikrát dvacet minut.

Bílý tým Slavie – Červený tým Slavie 5:1
Branky a nahrávky: Heldák (Tejral), Veselý (Doležal, Šmerha), Brož (Ondráček), Heldák (Kohút, Tejral), Procházka (Hozák) – Šergl (Drtina, Šagát).

Bílý tým: Polívka (Vecka) – Duda, Novák, Barák, Šmíd, Popela, Saňa, Steinocher – Doležal, Veselý, Šmerha – Ondráček, Brož, Panna – Tejral, Kohút, Heldák – Procházka, Jaša, Hozák.

Červený tým: Sochůrek (Šorf) – Drtina, Štibingr, Hejda, Drahorád, Straka, Valík, Holý – Šergl, Šagát, Krejčík – Nestrašil, Furch, Kubica – Všetečka, Šteiner, Švec – Matějka, Hradil, Maršoun.