Hokejisté Přerova již znají svůj los v 1. lize

(Aktualizováno před )

Kostky jsou vrženy. Přerovští Zubři znají své rozlosování pro základní část první ligy v sezoně 2018/19. V šedesátikolovém maratonu se na začátku popasují s Jihlavou, pražskou Slavií a Českými Budějovicemi. Domácí derby s Prostějovem se uskuteční na konci října a ve druhé polovině ledna. Bitvami se Vsetínem před vlastním publikem si žlutomodří projdou v polovině desátého kalendářního měsíce a nedlouho po Novém roce. Časy duelů v MEO Aréně se nemění, začínat se bude buď v 17 nebo v 18 hodin.

Los A-týmu Zubrů na úvod první ligy není papírově snadný. Svěřenci trenérů Přecechtěla a Dočkala se utkají s Jihlavou, poté se v Edenu postaví Slavii Praha a v domácím prostředí vyzvou českobudějovický Motor. Před zápasem s ním si ještě odbydou jednokolové volno, které zapříčinil lichý počet prvoligových účastníků. Ve středu 19. září se Zubři představí na půdě regionálního rivala z Prostějova. Dalšího pikantního moravského soka, Vsetín, se pokusí obrat o body na sklonku první čtvrtiny základní části – ve 14. kole.

Hanácká derby s prostějovskými Jestřáby v MEO Aréně jsou v plánu ve středu 31. října od 18 hodin a v sobotu 26. ledna od 17 hodin. Druhý domácí střet se Vsetínem čeká Přerovany ve středu 9. ledna s úvodním buly v šest hodin v podvečer. Základní část první ligy uzavře tým Zubrů na svém ledě v úterý 26. února, kdy od 18 hodin narazí na Benátky nad Jizerou.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz