Hokejisté HC VÍTKOVICE RIDERA absolvují v pátek veřejný trénink na Skalce

(Aktualizováno před )

Přijďte se podívat a případně si i vyzkoušet trénink extraligového A-mužstva! Hokejisté HC VÍTKOVICE RIDERA absolvují v pátek odpolední trénink ve Skalka Family Park Ostrava, který bude zcela otevřený veřejnosti. Přístupné budou i dětské atrakce a žáci se samými jedničkami na vysvědčení budou mít vstup na atrakce zcela zdarma!

Skalka Family Park Ostrava nabízí skvělé podmínky pro sportovní vyžití celé veřejnosti, jak pro dospělé, tak pro děti. Výborné zázemí využívají i hokejisté HC VÍTKOVICE RIDERA, kteří zde v pátek budou absolvovat odpolední veřejný trénink. Všichni fandové jsou srdečně zváni. Na Skalce, v pátek 29. června, od 15 hodin.

Pro příznivce a návštěvníky Skalka Family Parku bude připravena komentovaná ukázka letního tréninkového drilu extraligových hokejistů. Odvážlivci si budou moci po skončení tréninku hráčů sami jednotlivé tréninkové jednotky vyzkoušet, navíc pod vedením kondičního trenéra Vítkovic Igora Horyla a za asistence samotných hráčů.

Připraven bude i doprovodný program se soutěžemi. Nebude chybět ani stánek Fanshopu HC Vítkovice, který zde zahájí prodej zbrusu nové letní kolekce. Vystoupí i vítkovické roztleskávačky Fit&Fun Cheerleaders Ostrava.

Pátek 29. června je také posledním školním dnem, proto všichni školáci, kteří do Skalka Family Parku dorazí s vysvědčením se samými jedničkami, budou mít vstup na dětské atrakce zcela zdarma.

HC VÍTKOVICE RIDERA připomíná, že účast fanoušků v tréninkové jednotce je zcela dobrovolná a na vlastní nebezpečí. HC VÍTKOVICE RIDERA nenese žádnou zodpovědnost, za případná zranění, či újmy, které účastníkům tréninku mohou případně nastat.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz