HC Slavia má za sebou třetí zápas, kvalita některých hráčů už se projevuje

(Aktualizováno před )

Slávisté odehráli poslední zápas “červení proti bílým”. Po dvou vítězstvích bílého týmu tentokrát uspěli červení, kteří neinkasovali ani jednou a vyhráli 3:0. Utkání se tentokrát v Edenu hrálo na třikrát patnáct minut, brankáři se vystřídali v polovině.

Tři zápasy širokého kádru naznačily trenérům leccos o potenciálu jednotlivých hokejistů. “Kvalita některých hráčů se už projevuje. Samozřejmě je to ještě syrové, protože jsou v tréninku, v zátěži a každý to snese jinak. Ale zápasy měly nasazení, bojovnost a některé věci už nám to odkrývá,” přibližuje asistent trenéra Jan Srdínko. “Ukazují se nám také povahové rysy, a jak jsou hráči schopni se tomu poddat.”

Kádr zůstává i po třech zápasech kompletní, trenéři zatím nikoho vyřazovat nebudou. “Nemáme přesně stanovený termín, kdy bychom chtěli mít v týmu tolik nebo tolik hráčů, ukáže nám to až čas,” říká Srdínko.

O tom, kdo nastoupí do přípravného zápasu proti kazašskému Kokšetau, budou trenéři ještě diskutovat. “Zatím nemáme určenou sestavu, musíme si na to teď sednout a rozhodnout se,” vyprávěl bezprostředně po posledním utkáním “červení proti bílým”.

Sešívaní odehrají zápas proti mistrovi Kazachstánu ve čtvrtek od 18:00 na zimním stadionu v Benešově. Doma se v přípravě poprvé představí v úterý 7.8. od 17:00 proti Pavlodaru.

Bílý tým Slavie – Červený tým Slavie 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)

Branky a nahrávky: Hradil (Matějka, Krejčík), Šagát (Kubica, Všetečka), Krejčík.
Bílý tým: Polívka, Vecka – Barák, Antoš, Šmíd, Saňa, Popela, Steinocher, Duda, Novák – Maršoun, Šmerha, Ondráček, Brož, Panna, Tejral, Kohút, Heldák, Procházka, Jaša, Hozák.
Červený tým: Sochůrek, Šorf – Drtina, Štibingr, Hejda, Drahorád, Straka, Valík, Holý – Všetečka, Šagát, Kubica, Šergl, Šteiner, Krejčík, Švec, Furch, Nestrašil, Matějka, Hradil.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz