Futsalisté Amor Lazoru Vyškov přivezli nečekané body z Blanska

(Aktualizováno před )

V páteční večer zajížděli vyškovští futsalisté na půdu loňského vítěze divize Pros-STATICU Blansko. Vzhledem k tomu, že se blíží Vánoce, všude voní svařák, punč a je třeba nakupovat dárky, tak se sestava rodila velice těžce. Nakonec se však zadařilo a futsalisté do Blanska odjeli.

Výsledek vyzněl jednoznačně ve prospěch Vyškova, ale průběh tak jednoznačný nebyl. Domácí slavící příchod Vánoc nastoupili pouze s jedním hráčem na střídání, ale to nic nezměnilo na jejich kvalitním výkonu. Hosté se ujali vedení ve 4. minutě zásluhou Michaela Sečkáře. Domácí měli velkou touhou po změně skóre, která vyvrcholila brankou Panovského ve 12 minutě. Vyškovští však hráli trpělivě, a když už vyrobili chybu, stálo při nich štěstí a hlavně famózní Tomáš Barbořák v bráně. Tak se stalo, že šli do dvoubrankového trháku, když se ve 13. minutě trefil Sečkář a o minutu později Ohanyan. Vše bylo krásné. Ovšem závěr půle ne. Domácí nesložili zbraně a dokázali srovnat. V 18. minutě Bednář a 19. minutě mistr světa v malém fotbale Ondřej Paděra, vsítili branky a půle skončila nerozhodně.

V druhé části hry se dostal Vyškov do trháku. V úvodní desetiminutovce se trefili Grim, Ohanyan a Martinéz a záhy hosté vedli o tři góly. Na tento trhák domácí nedokázali zareagovat. Sice zkorigovali, ale to bylo z jejich strany vše. Vyškovanům dal tento náskok klid na hru. Hráli v klidu a soupeři dávali jednu branku za druhou. Nutno dodat, že i domácí nic nevzdali, ale jak bylo řečeno, mít v brance Tomáše Barbořáka je jistota. Konečný výsledek je pro domácí krutý.

Pro-STATIC Blansko – Amor Lazor Vyškov 4:11

Branky: 3xGrim, 3xSečkář, 2xOhanyan, J.Lička, Fialka, Martinéz. Asistence: 3x Grim,2x Barbořák,Fialka, Chubirka, Sečkář.
Sestava Vyškova: Barbořák – Grim, Gottvald, J.Lička, Fialka, Sečkář, Chubirka, Ohanyan, Henek, Jünger, Matinéz.

Převzato ODTUD

- reklama -

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz