Fotbalová Viktorka zahájila sezónu partnerstvím se sázkovou kanceláří Maxi-Tip. Má ambice dostat se zpět do nejvyšší ligy

(Aktualizováno před )

Fanoušky fotbalové Viktorky čeká v následujících měsících mnoho novinek. Tou největší je bezesporu začátek dlouhodobé spolupráce klubu se sázkovou kanceláří Maxi-Tip, která byla slavnostně uzavřena na přátelském utkání mezi Viktorkou a prvoligovým týmem Bohemians Praha 1905. Houževnatý výkon domácích dával tušit, jaké jsou dlouhodobé cíle nyní druholigového klubu – návrat zpět do nejvyšší české fotbalové ligy.

„Od spojení s Viktorkou si slibujeme velké věci, zčásti i proto, že fotbalem u nás ve společnosti doslova žijeme a aktivně jej hrajeme. Ambice Viktorky dostat se zpátky na vrchol jsou nám hodně blízké jako i to, že mají dlouholetou tradici stejně jako my. Reakce na oznámení partnerství máme zatím jednoznačně pozitivní, což bereme jako potvrzení správného kroku,“ okomentoval nové partnerství Karel Kabrna, předseda představenstva Maxi-Tipu.

Přátelské utkání mezi FK Viktoria Žižkov a Bohemians Praha 1905 sice nakonec skončilo bezbrankově, další program však již nabídl možnost počet gólů změnit. Jako doprovodná akce pro všechny příchozí totiž bylo připraveno kopání penalt na předsedu představenstva Maxi-Tipu Karla Kabrnu. Ten však svůj skalp nedal zadarmo a za některé zákroky by se nemusel stydět ani Petr Čech. „Být v neustálém pozoru po celý zápas musí být neskutečná dřina, můj respekt proto patří všem gólmanům. Jsem rád, že kopání penalt fanoušky bavilo – my se tak rozhodně chceme bavit i dále a rádi bychom pokračovali v obdobném duchu,“ uzavřel pak ještě Kabrna.

I zástupci Viktorie si spolupráci pochvalují. „S Maxi-Tipem prožili fanoušci Viktorky příjemné letní poledne. Mnoho z nich oslovila akce s registrací u sázkové kanceláře, aby se pak o poločasové přestávce stali nemilosrdnými exekutory pokutových kopů s lákavou nabídkou navýšení sázkového bonusu. Výsledek samotného zápasu je i skvělým symbolickým začátkem spolupráce, která nese motto – S Maxi-Tipem do nejvyšší ligy. Remízu s ligovým týmem můžeme s určitou nadsázkou brát i jako dobré vysvědčení pro budoucí možnost postupu mezi tuzemskou fotbalovou elitu. A o to oběma stranám jde,“ vyjádřil se pak k začátku spolupráce ještě sportovní ředitel Viktorie Žižkov Michal Dyml.

O Maxi-Tipu
Sázková kancelář Maxi-Tip byla založena v roce 1998 bývalými daviscupovými reprezentanty v Přerově v čele s tenistou Jiřím Novákem. Později firmu vlastnil bývalý ministr spravedlnosti Jiří Novák, aby byla v roce 2012 koupena skupinou investorů, pokerových hráčů, sázkařů a bookmakerů. V současnosti ve společnosti vlastní největší podíl rodina investora Karla Kabrny přes firmu Power Bet. Sázková kancelář Maxi-Tip je schopna přijímat sázky v jednotkách milionů korun a věnuje se též sponzoringu oblíbených i méně známých sportů, jako je malá kopaná. V roce 2017 získala od ministerstva financí licenci na provozování on-line sportovního sázení. Mezi její akcionáře patří mj. jeden z nejlepších českých hráčů pokeru Vojtěch Růžička nebo vietnamský byznysmen Luong Phung Nguyen. S pokerem Maxi-Tip pojí i jméno Leona Tsoukernika, majitele rozvadovského Kings Casina a pokerového profesionála, který patří k pravidelným sázkařům u kanceláře.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz