Festival sportu

(Aktualizováno před )

Ve čtvrtek 21. června ožije OC Plzeň Plaza a přilehlý areál sportem. V rámci pátého ročníku Festivalu sportu budou od 8:30 do 19 hodin na více než 50 stanovištích k dispozici vyškolení trenéři, u kterých si budou moci zájemci pod odborným dohledem vyzkoušet jednotlivé sportovní aktivity. Organizátorem akce je Nadace sportující mládeže ve spolupráci s městem Plzeň.

Dopoledne je určeno především pro žáky základních a středních škol, aktuálně je přihlášeno na 3000 dětí z Plzně a Plzeňského kraje, které přijedou na Festival sportu většinou v rámci školních výletů. Dopolední program zakončí koncert. Odpoledne je pak určeno především rodičům s dětmi.,

Po celý den bude součástí Festivalu sportu bohatý doprovodný program, který zahrnuje taneční vystoupení na vnitřní i venkovní ploše, nové trendové sportovní aktivity, motokáry, zdravý životní styl či karikaturistu.

Součástí Festivalu sportu 2018 budou opět soutěže, v rámci cen rozdají pořadatelé poukázky na sportovní vybavení v celkové hodnotě 50 tisíc korun.

„Těší nás, že město Plzeň ve spolupráci s Nadací sportující mládeže opět připravilo tuhle akci, která může přilákat ke sportu a pohybu řadu mladých lidí. Pozitivní ohlasy klubů z uplynulých ročníků jsou důkazem, že podobné akce mají smysl,“ řekl vedoucí Odboru sportu Magistrátu města Plzně Přemysl Švarc.

Vstupné na Festival sportu činí pro dospělé 50 korun, pro děti do 15 let 30 korun.

Převzato ODTUD

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz