Dynamo s novými trenéry míří do Karlových Varů

(Aktualizováno před )

Po týdnu plném změn čeká na hokejisty Pardubic další extraligové utkání. Východočechy čeká takřka 250kilometrová cesta na západ, v KV Areně se v rámci 25. extraligového kola představí od 17.30 hodin.

Dynamo se v lázeňském městě představí pod vedením nových trenérů. „Nejsme v jednoduché situaci a určitě najednou nezačne hned všechno fungovat jen proto, že přišel nový trenér. Základ je v práci. Za tři dny jsme nějakou odvedli, ale nejde pokrýt úplně všechny situace a taktické záležitosti. Co jsem považoval při svém nástupu za nejdůležitější, na tom jsme maličko zapracovali,“ řekl hlavní kouč Ladislav Lubina.

Nové vedení A týmu naordinovalo hráčům přísný řád a náročné tréninky. „Práce mnoho – času málo. Snažím se vytěžit z minima maximum a tak to bude o utkáních o víkendu. Přeji si, abychom o víkendu získali co nejvíce bodů a i po něm vydržela snaha u hráčů zvrátit vývoj sezony,“ pokračoval hlavní trenér pardubických hokejistů, jenž slavil s Pardubicemi mistrovský titul v roli hráče i kouče.

„Karlovy Vary jsou mladé mužstvo, které je velmi dobře kondičně připravené. Energie jsou nepříjemným soupeřem pro kohokoliv včetně nás. Marodku máme takřka prázdnou, jediným hráčem mimo hru je Jordann Perret z důvodu namoženého zápěstí, jinak máme menší šrámy, které by jinak měly být pro zápas v pořádku,“ doplnil Ladislav Lubina.

Karlovarští po vítězství nad obhájcem titulu Brnem další dva zápasy doma prohráli bez bodového zisku, ale naposledy uspěli v důležitém utkání v Chomutově. „Musíme makat jako doteď a doufat, že nějaké body ještě posbíráme,“ přeje si karlovarský útočník Tomáš Mikúš vylepšit bilanci v boji o první desítku před reprezentační pauzou.

Převzato ODTUD

- reklama -

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz