Dvě mladé dívky přebíhaly ve večerním šeru silnici, obě na místě zemřely

(Aktualizováno před )

K vělké tragédii došlo včera v Přerově. Čtyři mladí lidé přebíhali kolem 20. hodiny silnici v ulici Lipnická. Zatímco oba chlapci se dostali přes vozovku v pořádku, obě dívky srazilo auto. Podle policejní mluvčí Terezy Neubauerové dívky utrpěly při střetu s automobilem zranění neslučitelná se životem. Lékaři už jim na místě nedokázali pomoci. Nepomohly ani instrukce přes telefon pro asistovanou resuscitaci.
„Zraněné utrpěly těžké poranění hlavy a mnohačetná poranění ostatních tělesných orgánů. Zdravotníci na místě prováděli nepřímou srdeční masáž, ale ani přes veškerou snahu se jim nepodařilo životy dívek zachránit. Rozsáhlá zranění byla neslučitelná se životem,“ doplnila mluvčí záchranky Lucie Urbanová.

I když se zdá příčina nehody jasná, policisté jí nadále vyšetřují.

Silnice první třídy číslo 47 vedoucí z Přerova na Ostravu zůstala ještě po půlnoci uzavřená. „Silnice byla od půl deváté večer až do jedenácti v noci neprůjezdná, a to v úseku od křižovatky u Lidlu až po křižovatku Prosenice, Lýsky a Grymov,“ upřesnila policejní mluvčí Tereza Neubauerová.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz