Dukla vyhrála v přípravném zápase nad Olomoucí 2:1

(Aktualizováno před )

Poměrně zajímavou podívanou nabídlo úvodních dvacet minut přípravného zápasu Dukly proti Olomouci. Oba týmy si vypracovaly poměrně zajímavé příležitosti a skóre tak mohlo být rozhodně jiné než 0:1, které svítilo na ukazateli stavu. Trefil se ale pouze Petr Strapáč a zaznamenal tak úvodní gól Hanáků v přípravě. Ve druhém dějství to dlouho vypadalo, že Jihlava na gólmana hostí Konráda recept nenajde, ale vše bylo jinak. Pět minut před sirénou vyrovnal z přesilovky Martin Osmík a v čase 39:02 využil hezký Váňův pas do samostatného úniku Vlastimil Dostálek. Pozorná obranná hra Dukly ve třetí třetině slavila úspěch, Olomouc se již k vyrovnání nedostala a červenožlutí vyhráli 2:1.

HC DUKLA JIHLAVA – HC OLOMOUC 2:1

Branky a nahrávky: 35. Osmík (Štebih, Čachotský), 40. Dostálek (Váňa) – 12. Strapáč (Káňa, Houdek). Rozhodčí: Mejzlík, Kukeně – Mareček, Jeletz. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 689. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 2:1.
HC DUKLA JIHLAVA: Lunström – Pohl, Štindl, Suchánek, Váňa, Pospíchal, Štebih, Mareš, Půža – Čachotský (C), Zeman, Dostálek – Pekr, Skořepa (A), Anděl – Jiránek, Osmík, Harkabus – Čermák, Hlinka, Chlubna.
HC OLOMOUC: Konrád – Galvas, Ondrůšek (C), Švrček, Hlaváč, Houdek, Rutar, Dujsík, Staněk – Jergl, Kolouch, Holec – Irgl, Strapáč, Káňa – Tomeček, Mráz, Ostřížek – Matiaško, Pěcha, Kořenek.