„Dostat tři branky je hodně,“ říká trenér plzeňských fotbalistů Pavel Vrba

(Aktualizováno před )

Viktoria v Přešticích porazila českobudějovické Dynamo 4:3. Po posledním zápase české části přípravy jsme vyzpovídali trenéra Pavla Vrbu, autora hattricku Jakuba Řezníčka a střelce čtvrté branky Ubonga Ekpaie.

„Naši hráči se asi včera dívali na mistrovství světa, protože to vypadalo podobně,“ narážel s úsměvem trenér Vrba na utkání Francie s Argentinou. „Na jednu stranu jsem rád, že padalo tolik gólů, lidi to pak baví více. Na druhou stranu dostat tři branky je hodně. To ovšem musím vzít na sebe, v prvních 15 minutách jsme zkoušeli něco, co nám moc nešlo, a to jsem si vymyslel já,“ pokračoval v hodnocení. „Po přechodu na náš způsob hry už to vypadalo jinak.“

Hattrick zaznamenal Jakub Řezníček. „Spokojený s tím samozřejmě jsem, ale je škoda, že jsme první poločas nedokázali vyhrát,“ řekl třicetiletý útočník s tím, že by chtěl poděkovat Michaelu Krmenčíkovi, který ho nechal zahrát penaltu. „Původně ji chtěl kopat, ale nechal mi ji, abych si dal hattrick,“ prozradil.

Druhý gól v přípravě zaznamenal Ubong Ekpai. „Cítil jsem se dnes dobře. V Plzni je spousta skvělých hráčů. Já se ze sebe snažím dostat to nejlepší a předvádět dobré výkony. Vážím si toho, že jsem dnes dal svůj druhý gól za Viktorku,“ těšilo nigérijského záložníka.

V následujících dnech se bude rozhodovat o finální podobě kádru, který odcestuje na soustředění do rakouského Westendorfu. „Chtěl bych zúžit kádr na dvaadvacet hráčů plus tři gólmany. Uvidíme také podle zdravotních stavů hráčů. Kdyby někdo z nich nemohl jet, tak bychom to nějak řešili. V dané chvíli čekáme hlavně na to, jestli po středečním tréninku budou všichni fit,“ uzavřel Pavel Vrba.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz