Dopravní policisté žádají svědky dopravních nehod o informace

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 23. 7. 2018 ve 13:30 hodin v ulici nám. Svobody v obci Vimperk. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič nezjištěného vozidla, který se nechoval ukázněně a ohleduplně, následkem čehož narazil do zadní části zde zaparkovaného osobního vozidla Škoda Yeti. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na vozidle Škoda ve výši zhruba 20 000 korun.

Dále dopravní policisté vyjížděli k dopravní nehodě, ke které došlo dne 25. 7. 2018 v 10:00 hodin, u restaurace U Jandů v obci Němčice. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič nezjištěného vozidla, který při couvání narazil do domu, čímž poškodil střechu, okap a římsu domu. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na domě ve výši zhruba 50 000 korun.

Dopravní policisté žádají případné svědky těchto dopravních nehod o informace. Veškeré informace k dopravní nehodě, prosím, oznamte na linku Policie České republiky 158 nebo přímo dopravním policistům na telefonní číslo 974 236 254.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web spravuje Webklient