Dopravní policisté města Prachatice hledají svědky dopravních nehod

(Aktualizováno před )

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 7. 6. 2018 v době od 09:00 do 15:0 hodin, na parkovišti v ulici Netolická před hotelem Ingrid v Netolicích. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič nezjištěného vozidla, který se nechoval ohleduplně a ukázněně, následkem čehož narazil do zde zaparkovaného osobního vozidla Fiat Doblo. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na vozidle Fiat ve výši zhruba 20 000 korun.

Dopravní policisté dále žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 8. 6. 2018 v době od 10:00 do 11:0 hodin, na parkovišti pod hřbitovem v ulici Komenského v obci Vlachovo Březí. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič nezjištěného vozidla, který se nechoval ohleduplně a ukázněně, následkem čehož narazil do zde zaparkovaného osobního vozidla VW. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na vozidle VW ve výši zhruba 15 000 korun.

Dopravní policisté žádají svědky těchto dopravních nehod o informace. Veškeré informace k dopravním nehodám, prosím, oznamte na linku Policie České republiky 158 nebo přímo dopravním policistům na telefonní číslo 974 236 254.

Převzato ODTUD

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz