Dnešní dopoledne bylo na našich silnicích tragické, došlo k několika těžkým nehodám

(Aktualizováno před )

První smrtelnou nehodu vyšetřují policisté na Orlicku. Na silnici ze Žamberka na Jablonné v Orlicí se střetl náklaďák s osobním autem. Řidič osobáku okamžitě na místě zemřel, jeho spolujezdkyni odvezl vrtulník s těžkým zraněním do fakultní nemocnice.
„Řidič subaru pravděpodobně přejel odbočku na Líšnici a asi sto metrů za ní se začal otáčet. Když vyjížděl zpátky, tak nestihl zabrzdit a střetl se s Tatrou 815, pravděpodobně vjel pod kolo. Dvaačtyřicetiletý řidič tatry s betonářskou pumpou už nestačil zareagovat. Osmačtyřicetiletý řidič subaru nehodu nepřežil, sedmačtyřicetiletá spolujezdkyně utrpěla vážná zranění,“ řekl policejní mluvčí Ondřej Zeman.
Zatímco škoda na nákladním autě je minimální, osobní vozidlo je na odpis. Policisté museli na místě nehody odklánět dopravu.

K druhé tragické nehodě došlo u obce Dvorce na Nymbursku na silnici mezi Lysou nad Labem a obcí Sojovice. Po nárazu do stromu zde zemřel čtyřiašedesátiletý řidič osobního auta. Spolujezdkyně byla vážně zraněná. „Žena utrpěla vážná mnohočetná poranění včetně poranění břicha a hrudníku. Byla u ní nutná intenzivní lékařská péče včetně připojení na umělou plicní ventilaci,“ informovala mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová. Pacientku musel do nemocnice přepravit vrtulník.
I v tomto případě je silnice uzavřená.

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz