Děti se rozloučily s Prázdninami v 3nci

(Aktualizováno před )

Více než dvě stovky dětí se přišly v pátek 24. srpna do kina Kosmos rozloučit s prázdninami a zakončit celoměstskou prázdninovou hrou Prázdniny v 3nci. Ti nejvěrnější byli navíc oceněni.

Prázdniny v3nci se letos nesly duchu motta „LETÍM 100LETÍM“. Poutavá šňůra akcí, které pořádá město Třinec společně s desítkami dalších organizací už 14 let, si každým rokem získává více a více příznivců. Počet dětí na jednotlivých akcích z 60 procent přesahoval číslo 100 a děti neodradila ani třicetistupňová vedra.
„Letošní už 14. ročník byl opět nebývale bohatý na účast. Největší účast jsme zaregistrovali hned na první akci v DDM, kam přišlo 170 dětí! Nesmírně děkujeme všem spolutvůrcům letošního ročníku, že to zvládli,“ pochvalovala si letošní ročník jeho hlavní organizátorka Romana Ševečková z odboru školství, kultury a tělovýchovy třinecké radnice.

Děti i rodiče mohli sledovat každý den celé prázdninové dění prostřednictvím fotografií a videí na facebookových stránkách. „Facebook rozšířil zájem a dosah mezi rodiče i samotné děti a poskytl nám rychlou zpětnou vazbu. Například akce spolku L.E.A.D. Parkour Třinec rozpoutala na facebooku veliký zájem o členství ve spolku,“ podotkla Romana Ševečková a dodala, že mnohé děti u sebe objevily během akcí skryté vlohy, které mohou dále rozvíjet v kroužcích a na trénincích během školního roku.

V letošním ročníku „Prázdnin“ si užily zábavu na 35 akcích, které připravilo město Třinec společně s 28 třineckými organizacemi. Všechny informace o velké prázdninové hře jsou dostupné na www.prazdniny.trinecko.cz nebo na facebook.com/prazdninyv3nci.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz