Další člověk skočil pod vlak. Neměl šanci přežít

(Aktualizováno před )

Strojvedoucí vlaku Eurocity na včerejší den už nikdy nezapomene. Když řídil ve včerejších odpoledních hodinách svůj vlakový spoj, skočil před lokomotivu starší muž. Strojvedoucí už neměl šanci střetu zabránit a muže porazil.
Na místo dorazili záchranáři s hasiči. Lékař už mohl jen konstatovat smrt.
„Zasahovali jsme tam společně s drážními hasiči. Pomáhali jsme cestujícím s evakuací do náhradního spoje,” sdělili krajští hasiči na svém webu.
Provoz na koridoru Praha – Bratislava byl omezen. Cestující museli využít náhradní autobusovou dopravu. Poté České dráhy nechaly v provozu jednu z kolejí, na které se jezdilo s omezenou rychlostí.
Policie nyní nehodu šetří.

Už včera jsme vás informovali o úmrtí osmnáctiletého mladíka, který nepřežil střet s nákladním vozem v Kralupech nad Vltavou. „Mladík bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem,“ uvedla mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová.
V okolí Kralup nad Vltavou se v posledních týdnech často stávají podobné tragické nehody. Např. na konci června ve směru na Nelahozeves srazil vlak šestasedmdesátiletou ženu, která si chtěla přes koleje zkrátit cestu. Záchranáři se snažili desítky minut ženu oživovat. „Přes veškerou snahu a neustálou resuscitaci, musel lékař nakonec konstatovat smrt,“ uvedla Effenbergerová.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz