Teenageři mohou jásat, do Česka přijede popová zpěvačka Ariana Grandeová

18.12.2018

Foto: Ilustrační / DomácíNoviny.cz
Příští rok se poprvé v Česku představí svým fanoušků americká zpěvačka Ariana Grandeová. Její koncert je naplánován na 8. září v pražské 02 aréně. Lidé si však mohou začít kupovat lístky na tuto akci už od zítra v síti Ticketportál.

Grandeová má docela širokou škálu hudebních stylů, zpívá soulové písničky, proslavila se ale i hip hopem či elektronickou taneční hudbou.
"Je jednou z nejúspěšnějších amerických zpěvaček poslední dekády. Velkou popularitu si získala vřelým a bezprostředním přístupem k posluchačům, které má napříč všemi věkovými generacemi. Možná i díky tomu ji na Instagramu sleduje již více než 139 milionů fanoušků," podotýkají organizátoři koncertu.

Grandeová začala svou uměleckou kariéru už v 15 letech, když vystupovala na Broadwayi v muzikálu nazvaném 13. Svou první desku vydala v roce 2011. Koupilo si jí na 600 tisíc fanoušků.
V současnosti vydala už páté album, které má název Thank U, Next.

Tato 25letá hvězda se dostala do povědomí veřejnosti i kvůli jedné z nejtragičtějších událostí na světě v posledních deseti letech. Vloni se na jejím koncertě v anglickém Manchesteru odpálil sebevražedný útočník a zabil 22 lidí, dalších 139 zranil.
Autor: Alex Neugebauer / DomácíNoviny.cz