Stala se v Břeclavi dvojnásobná vražda?

07.08.2019

Foto: Ilustrační / DomácíNoviny.cz
Dvě mrtvá těla byla včera nalezena v Břeclavi. Jedná se 89letého muže a zhruba 50letou ženu. Policie se domnívá, že by mohlo jít o dvojnásobnou vraždu. „Vyslali jsme tam posádku s lékařem. U dvou osob konstatoval smrt. Na místě jsme se ještě postarali o mladého muže. Převezli jsme jej do břeclavské nemocnice,“ uvedla bez podrobností mluvčí záchranné služby Michaela Bothová.

„Dosud zjištěné okolnosti nasvědčují tomu, že by na úmrtí muže a ženy mohla mít podíl další osoba,“ informoval policejní mluvčí Pavel Šváb.

K tragédii došlo v rodinném domě v Šilingrově ulici. Policisté vyslýchali sousedy. Zároveň prosí veřejnost o pomoc při objasnění případu. "V této souvislosti se obracíme na veřejnost, která si mohla například všimnout podezřelého pohybu osob v okolí místa události. Kritickou dobou je čas mezi pondělní 20. hodinou a úterní 14. hodinou. Případné poznatky oznamte na linku 158," prosí Šváb.

Podle nepotvrzených informací měli být obě osoby zavražděny bodnou zbraní.

„Policie samozřejmě prověřuje všechny možné okolnosti činu. V tuto chvíli je vyšetřování na samotném počátku,“ uvedl mluvčí.
Autor: Alex Neugebauer / DomácíNoviny.cz