Řidič popelářského vozu přejel svého kolegu, který na místě zemřel

11.11.2019

Foto: Ilustrační / DomácíNoviny.cz
K velké tragédii došlo dnes ráno po půl sedmé v Libochovicích v ulici Dvouletky. Řidič popelářského vozu nechtěně přejel svého kolegu, který se podle prvotního vyšetřování pohyboval před vozem. Zraněný muž na místě zemřel.

„V 6:38 jsme přijali oznámení o tragické dopravní nehodě," uvedla mluvčí litoměřické policie Pavla Kofrová. "Z dosud nezjištěných příčin došlo ke střetu nákladního vozidla s mužem, který bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem a těmto na místě podlehl," dodala mluvčí.

Příčinu nehody nyní budou policisté vyšetřovat.
 
Letos už došlo k úmrtí pracovníka technických služeb a to ještě strašnějším způsobem. V lednu na Znojemsku čistil 44letý muž vnitřek popelářského vozu, když jeho kolega omylem stiskl tlačítko pro slisování odpadu. Muži už nedokázali lékaři pomoci.

Popelářský vůz "byl" i u dopravní nehody. Ke konci října se kuka vůz na silnici I/13 mezi Libercem a Mníškem u Liberce srazil s osobním automobilem, v kterém na místě zahynula řidička a jedno z jejích dětí. Druhá nezletilá osoba zemřela při převozu do nemocnice.
Autor: Alex Neugebauer / DomácíNoviny.cz