Parádní dřevěné vchodové dveře od Mand CZ

27.08.2019

Foto: Ilustrační / DomácíNoviny.cz
Dřevěné dveře jsou nestárnoucí klasikou, která snad nikdy neomrzí. Díky přírodní kráse je každý kus originál. Jsou navíc odolné, elegantní, nadčasové a ty od MAND CZ i vysoce kvalitní!

„Snažte se dělat věci nejlépe na světě a svět si vyšlape cestičku k vašim dveřím,“ řekl kdysi Tomáš Baťa a měl svatou pravdu. Z vlastní zkušenosti ale víme, že je potřeba mít mimo jiné právě ty správné dveře, a proto si v MAND CZ zakládáme na tom, aby měli naši klienti dveře přesně dle svých představ.

Dřevěné vchodové dveře jsou vždy něco extra

Pro nás nejsou vchodové dveře jen obyčejným dělítkem mezi vnějším světem a útočištěm domova. Jsou ozdobou, vizitkou, kterou se prezentujeme před návštěvami, bariérou, která nás chrání před nepřízní počasí, zimou, mrazem, horkem, ale i všemi možnými případnými narušiteli zvenčí. Jsou zkrátka něco extra, a tak si zaslouží být výjimečné.

Dřevo nemá konkurenci

Věříme v to, že vchodové dveře by měly splňovat hned několik důležitých funkcí – být praktické a odolné, vynikat vysokou životností, chránit před zloději a skvěle vypadat. To vše splňují dřevěné dveře. Dřevo je materiálem, který snad ještě nenašel konkurenci. Ať se lidé snaží sebevíc, najít tak dokonalý materiál, jakým je přírodní dřevo, se jim snad ještě nepodařilo. Dřevo je odolné, praktické, nadčasové, přirozeně elegantní a především vždy originální. Pokud zainvestujete do dveří z pravého dřevěného masivu, dostanete vždy unikát, který nemá nikde na světě své dvojče.

Protože jsou dřevěné dveře naší libůstkou, zakládáme si na tom, aby si své oblíbence mohl najít i zákazník. Jsme si moc dobře vědomi toho, že každý dům potřebuje něco jiného, a tak nabízíme širokou škálu dveří v EURO profilu tloušťky 68 mm včetně zateplení i dveře v EURO profilu tloušťky 42 mm, které lze osadit do stávající ocelové nebo jiné zárubně. Dveře, jejichž celkový profil je 42 mm, dodáváme bez rámové zárubně. Lze si ji ale dokoupit. Dveře v profilu 68 mm dodáváme s rámovou zárubní z dřevěného masívu.

Dřevěné dveře od MAND CZ jsou vyráběny z českých smrků

Naše vchodové dřevěné dveře vyrábíme standardně z českého smrkového dřeva, ale rádi vám vyrobíme dveře i z jiné dřeviny. Vaše přání je naším rozkazem! Přijímáme i nestandardní zakázky – rádi vám vyrobíme i dveře atypických rozměrů, dveře s bočním i horním světlíkem.

Palubkové dveře dodáváme bez povrchové úpravy – vyberte si lak či lazuru dle libosti

Naší oblíbenou specialitkou jsou i zateplené vchodové dveře palubkové. Stejně jako smrkové dveře, o kterých byla řeč výše, jsou i tyto vyráběny v České republice. Česká výroba nás totiž moc baví! Palubkové dveře dodáváme bez povrchové úpravy s kartáčovaným povrchem – je jen na vás, jakou lazuru nebo lak vyberete. Palubkové dveře si je možné u nás objednat se zárubní i bez, plné i prosklené. Zkrátka přesně dle vašich představ.

Dveřním křídlem to u nás nekončí – vyberte si kování i cylindrickou vložku

A protože dveřním křídlem to u nás zdaleka nekončí, nabízíme i širokou škálu „dveřních doplňků“. Moc dobře víme, že aby plnily vchodové dveře svoji funkci, musí splňovat i jistá bezpečnostní kritéria. Proto v naší nabídce najdete jak speciální cylindrické vložky, tak i bezpečnostní kování, díky kterým budete moci večer klidně spát bez obav o bezpečí své rodiny.
Autor: Alex Neugebauer / DomácíNoviny.cz