Otec znásilňoval nezletilou dceru i syna

31.10.2019

Foto: Ilustrační / DomácíNoviny.cz
Každé znásilnění je hrůzné a neomluvitelné. Avšak snad nejhorší je, když k němu dojde v rodině...

Místo toho aby se nezletilí sourozenci z Královohradecka cítili doma v bezpečí, tak museli zažívat se svým otcem nechutné chvíle. Od dubna 2015 do června 2018 Vladimír J. opakovaně ve společném bytě na Královéhradecku nutil k pohlavnímu styku svou dceru, které tehdy bylo mezi devátým a dvanáctým rokem. „Opakovaně poškozenou osahával na prsou a na přirození, nejdříve přes oblečení, pak pod ním. Poté chtěl, aby poškozená sahala na něj. Sliboval ji za to dárky, které si bude přát. Nejméně ve dvou případech jí za to koupil čokoládu. Naposledy chtěl za použití fyzické síly na ní vykonat soulož. To se mu nepovedlo. Nakonec si vymohl orální styk,“ zaznělo v obžalobě státního zástupce Milana Šimka.

Svoje zvrácené choutky poté "otec" obrátil i na syna. V letech 2017 a 2018, kdy bylo chlapci mezi šestým a sedmým rokem, jej při koupání osahával na intimních místech. "Ve dvou případech při hraní hry Člověče nezlob se, si vynutil orální styk,“ stojí v žalobě.

Muž byl dnes u Krajského siudu v Hradci Králové odsouzen ke třem letům vězení. Soud mu uložil také ústavní sexuologickou léčbu. Muž, který je nyní v psychiatrické léčebně, se ke všemu doznal. "Strašně toho lituji, nemělo se to stát. Jednalo se o mé vlastní děti, nikdy si to neodpustím. Děti určitě nebudu vyhledávat. Převládala ve mně bezmoc, co mě k tomu nutila. Strašně jsem se za to styděl, ale nedokázal jsem to zastavit,“ dodal Vladimír J.
Autor: Alex Neugebauer / DomácíNoviny.cz