Muž si znásilnění vymyslel. Chtěl zakrýt nevěru a absenci v práci

13.08.2019

Foto: Ilustrační / DomácíNoviny.cz
Být nevěrný a mít absenci v práci je nemorální, ne však trestné. Přesto se může stát, že muž z Jindřichohradecka kvůli těmto prohřeškům bude od policie popotahován.

Problém je v tom, že se na policejní stanici dostavil s tím, že byl několikrát neznámým mužem tmavé pleti znásilněn. K násilnému aktu mělo dojít v pondělí brzy ráno ve Velenicích na pěší zóně směrem k hranicím s Rakouskem. „Sdělil, že byl v nočních hodinách a nad ránem opakovaně znásilněn neznámým mužem tmavé pleti, který hovořil pouze německým jazykem,“ informovala jindřichohradecká policejní mluvčí Hana Millerová.

Na místo se okamžitě vypravily dvě policejní hlídky včetně psovoda se služebním psem.
Jenže vyšetřování nabralo jiný spád... „V průběhu provedeného vyšetřování se zjistilo, že údajný poškozený je homosexuál, který měl mít opakovaně soulož či jiný pohlavní styk s jiným mužem. Avšak toto vše z jeho strany bylo vždy dobrovolné a znásilněn nebyl,“ zdůraznila Millerová.

"Znásilněný" muž poté vyšel s pravdou ven. Tuto historku si vymyslel, protože chtěl zakamuflovat nejenom nevěru vůči svému partnerovi, ale i absenci v práci...
Zda ho bude policie z něčeho stíhat, mluvčí neuvedla.
Autor: Alex Neugebauer / DomácíNoviny.cz