Manželku týral, dceru zneužíval. Tyran už je za mřížemi

09.10.2019

Foto: Ilustrační / DomácíNoviny.cz
Šestapadesátiletá žena a její třicetiletá dcera z Klatovska si mohou oddychnout. Muž, který starší ženu týral a tu mladší zneužíval, už je za mřížemi. Na tomto případu je nejsmutnější ta věc, že to byl manžel a nevlastní otec...

Podle vyšetřovatelů muž dlouhodobě obě ženy týral. Své manželce vyhrožoval usmrcením, často na ní plival a jednou jí i zlomil prst. Nevlastní dcera s ním zažívala ještě horší věci. "Nevlastní dceři vulgárně nadával, bil ji pěstmi, mačkal jí poprsí, tahal ji za vlasy ze schodů a škrtil ji," je uvedeno ve spisu. Navíc je tu podezření, že nevlastní dceru pohlavně zneužíval a to dokonce ještě v době, kdy jí nebylo patnáct let. Zpočátku jí přinutil ke společné masturbaci, později si na ní vynutil pohlavní styk.

Ženy celé ty dlouhé roky nebyly schopné jeho chování někomu ohlásit, protože se bály, že bude poté ještě více agresivnější.

Na zvrácené chování muže se přišlo letos v srpnu, kdy byl vykázán policisty z domova. On se však obě ženy snažil osobně kontaktovat a přimět je, aby změnily výpovědi. To nakonec přimělo soud poslat ho do vazby. Ještě předtím se muž pokusil o sebevraždu, ale neúspěšně.

Pokud bude tyran odsouzen, hrozí mu deset let za mřížemi.
Autor: Alex Neugebauer / DomácíNoviny.cz