Maminka už se k dětem nevrátí. Policisté našli její mrtvé tělo

18.04.2019

Foto: Ilustrační / DomácíNoviny.cz
Od neděle pohřešovaná Zuzana z Prahy byla nalezena v Šáreckém údolí. Jedenáct kilometrů od svého domova, kde po sobě zanechala dvě děti a manžela...

"Pátrání po pohřešované má smutný konec. Po sedmatřicetileté ženě dnes pátrali kriminalisté třetího policejního obvodu a policisté speciální pořádkové jednotky v Šáreckém údolí. Tam ji také přibližně v půl druhé odpoledne našli bez známek života. Prošetřování si posléze převzali do své kompetence kriminalisté prvního policejního obvodu, kteří v tuto chvíli zjišťují, za jakých okolností žena zemřela," sdělil policejní mluvčí Jan Rybanský.

Policisté prozatím neuvedli, jaká stopa je vedla právě do těchto míst. "S ohledem na rodinu a pozůstalé zatím další informace zveřejňovat nebudeme,“ dodal Rybanský.

Ženu její rodina postrádala od neděle, kdy šla na jógu. Neměla u sebe ani mobilní telefon, ani žádné osobní doklady, které jí podle informací TV Nova pár dní před zmizením ukradli.
Naposledy byla žena viděna na zastávce Lipanská, kde nastoupila do tramvaje číslo 9. V pondělí se pustila do pátrání policie, která použila i vrtulník.
Autor: Alex Neugebauer / DomácíNoviny.cz