Hodí se Vám před dovolenou nějaká koruna zadarmo? Máme jednoduchý tip

17.06.2019

Foto: Ilustrační / DomácíNoviny.cz
Blíží se doba dovolených. Skvělá představa, která je však často spojená s vyššími výdaji. Máme však pro Vás jednoduchý tip, jak můžete snadno pár tisíc před dovolenou získat.

Využijte konkurenčního boje na poli sázkových kanceláří a vyzvedněte si bonusy, které společnosti jako Fortuna, Tipsport nebo Synottip nabízejí jen za vytvoření online účtu. Zabere to jen pár minut a přijít si můžete na několik tisíc, aniž byste museli investovat vlastní peníze. Snadno to zvládne každý člověk starší 18 let.

Navíc pokud máte v krvi alespoň trochu rizika nebo věříte na horoskopy, tak získané peníze můžete vsadit a Váš zisk může být ještě mnohem vyšší. Vsadit můžete třeba na fotbal, tenis nebo volby, ale stejně tak si můžete zahrát ruletu nebo na blikajících výherních automatech. Volba je na Vás.

Kde a jak získat bonusy do hry zdarma

Začněme u Synottipu, kde na každého čeká 500,- za vytvoření a ověření online účtu. Klikněte ze svého počítače nebo mobilu na tento odkaz a budete přesměrováni na stránky Synottipu. Zde vyplníte jednoduchý registrační formulář s údaji jako je vaše jméno nebo datum narození a potvrdíte emailovou adresu.

Hned vzápětí „přistane“ na vašem nové účtu první stovka do hry. Další 4 stovky získáte tím, že ověříte svou totožnost. Ověření je procedura, která je nezbytná ze zákona, aby se zabránilo sázení mladistvých. Spočívá v tom, že buď fyzicky navštívíte libovolnou pobočku provotovatele s dokladem totožnosti (v našem případě Synottip) nebo se ověříte online přes banku. Podívejte se na jednoduchý návod na online ověření u Synottipu.

Podobné bonusy, a tedy vlastně peníze zdarma jako u Synottipu, si můžete odnést i z ostatních sázkových kanceláří, které legálně působí na českém trhu. Kompletní souhrn aktuálních bonusů od Fortuny, Tipsportu nebo Sazkabetu najdete přehledně zpracovaný na webu Betarena.cz.

Hodně štěstí!

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

 

 

 

 

 
Autor: Alex Neugebauer / DomácíNoviny.cz