"Gigolo" z Prahy obalamutil tři ženy z Karlovarska. Všechny nakonec okradl a jednu dokonce zbil

08.02.2019

Foto: Ilustrační / DomácíNoviny.cz
Během více jak dvou let si 36letý muž z Prahy natolik oblíbil Karlovarský kraj, že si tam postupně našel tři partnerky. Žádná z nich ale nedopadla po vztahu s ním dobře...

Jeho první obětí byla žena z Rotavy na Sokolovsku, s kterou žil od srpna 2016 do listopadu 2017. Jejich soužití však mělo daleko k ideálu. „Muž jí napadal pěstmi do hlavy a kopy do různých částí těla. V jednom případě ženu několik minut bil dřevěnou násadou, přičemž utrpěla zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření v nemocnici,“ uvedla policejní mluvčí Soňa Podlahová. Zrovna v době, kdy žena ležela v nemocnici, jí muž doma sebral peněženku s desetitisíci korunami a platební kartou. Když se žena vrátila z nemocnice domů a divila se, kde jsou peníze, namluvil jí násilník, že je vzaly děti.

V té době ale už randil i s jinou ženou, taktéž z Rotavy. Při jedné z návštěv jejího bytu jí ukradl šperky v hodnotě necelých 20 tisíc korun.

Rok poté si našel další přítelkyni, tentokrát v Kraslicích. Ani tu nevynechal při svých zlodějských choutkách a sebral jí  peněženku se šesti tisíci korunami.

Nyní ale už je "v péči" policistů, kteří ho obvinili za ublížení na zdraví a krádež. Za to mu hrozí tři roky vězení. Soud možná přihlédne i k tomu, že už v minulosti byl za krádež odsouzen.
Autor: Alex Neugebauer / DomácíNoviny.cz