Děti už dva dny postrádají svoji matku. Odjela na jógu a už se nevrátila

16.04.2019

Foto: Ilustrační / DomácíNoviny.cz
Už dva dny marně čeká rodina na sedmatřicetiletou Zuzanu Vizcardo Mravovou, až se vrátí domů. Matka dvou dětí odešla v neděli na jógu a zatím se nevrátila. Od včerejšího dne se do pátrání pustila i policie.

Žena bydlí se svým manželem a dvěma dětmi na pražském Žižkově. Podle informací měla namířeno na Národní třídu. Mluvčí policie Tomáš Hulan uvedl, že naposledy byla viděna na zastávce Lipanská, kde nastoupila do tramvaje číslo 9. Kriminalisté prověřují veškeré kamerové záznamy v okolí tramvajových zastávek, zatím však žádnou stopu nemají.

Podle jejích příbuzných žena nemá žádné problémy, ani netrpí žádnou nemocí, a proto si neumějí její zmizení vysvětlit. Už i z toho důvodu, že jedno z dětí je teprve kojenec...
„Do této doby se pohřešovaná domů nevrátila a ani o sobě nedala svým příbuzným vědět. Ku škodě pátrání je také to, že dotyčná u sebe nemá žádné osobní doklady a ani mobilní telefon,“ podotkl Hulan.
„Pokud kdokoli víte, kde by se žena mohla nacházet či pohybovat, předejte nám prosím tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158,“ dodal mluvčí.
Autor: Alex Neugebauer / DomácíNoviny.cz