Muž požadoval za půjčení peněz sex. Užil si, ale finance neposlal...

26.04.2019

Foto: Ilustrační / DomácíNoviny.cz
Třiatřicetiletý muž ze Sokolovska využil špatné finanční situace několika žen. Sliboval jim peníze, ale "výměnou" za sex. K pohlavním stykům došlo, ale peníze ženám nakonec neposlal. Nyní už je však v rukou policie a může se stát, že až deset si s žádnou ženou sexuální hrátky neužije....

„Kriminalisté z oddělení obecné kriminality v Sokolově zahájili trestní stíhání 33letého muže ze Sokolovska, jako obviněného ze spáchání zločinu znásilnění a přečinu poškození cizích práv,“ uvedla dnes mluvčí karlovarské krajské policie Soňa Podlahová.

K prvnímu případu došlo už před třemi lety, když se mu známá svěřila, že má velké finanční potíže. Muž jí slíbil, že jí pomůže, ale musí za ním osobně přijet. „Po příjezdu ženu vyzvedl a odvezl autem do lesa. Tam ji začal sexuálně obtěžovat a chtěl po ženě pohlavní styk. Jinak prý žádné peníze nedostane. Poškozená ze strachu souhlasila. Následně ji odvezl zpět do obce a žádné peníze jí neposkytl,“ dodala Podlahová.

V loňském roce tento muž obalamutil další ženu. Opět jí nabízel finanční pomoc v hodnotě půl milionů korun, ale znovu chtěl, aby si pro peníze přijela osobně. Když žena dorazila do jeho obce, naložil jí do auta a jeli spolu do lesa, kde prý měl zkontrolovat posedy. "Tam jí sdělil, že pokud s ním nebude mít pohlavní styk, odveze ji zpět a žádné peníze jí nepůjčí. Poškozená souhlasila, muž ji poté odvezl zpět do obce, kde jí uhradil cestu vlakem a ujišťoval ji, že jí peníze co nejdříve poskytne,“ popisovala mluvčí policie. Když se poškozená žena domáhala svých peněz, odpověděl jí, že musí znovu k němu přijet a teprve pak jí dá finance. Žena mu však už neodpověděla a radši oželela případné peníze, jen aby nemusela zažít to samé co předtím.

Ve stejný měsíc zkoušel to samé na další ženu, která sháněla třicet tisíc korun. A opět nastal stejný scénář. Pohlavní styk v lese, ale žádné peníze na účtě ženy nepřistály...

Až čtvrtá žena se nepodrobila této ponižující podmínce k zisku peněz. Muž jí poté začal psychicky vydírat. "Ženě měl začít vyhrožovat, že už nikdy neuvidí své děti, že přijde o přítele a o své nenarozené dítě,“ dodala mluvčí.

Podvodník a sexuální delikvent už je ve vazbě.
Autor: Alex Neugebauer / DomácíNoviny.cz