Část ulice Jablunkovské v Třinci se v sobotu změní na dráhu pro bruslaře

(Aktualizováno před )

V sobotu 28. července odpoledne bude Jablunkovská ulice v Třinci patřit všem příznivcům in line bruslení, kteří se tudy budou prohánět na kolečkových bruslích v rámci akce „Blade odpoledne“.

Z důvodu zajištění bezpečnosti účastníků této akce byla od 15:00 do 20:30 hodin povolena úplná uzavírka silničního provozu na ulici Jablunkovská v délce zhruba 900 metrů. Cesta bude uzavřena od ulice SNP po křižovatku s místní komunikací, která vede pod železniční podjezd a do lokality za tratí. Uzavřena bude rovněž jednosměrná místní komunikace vedená od křižovatky s ulicí B. Němcové podél objektu jídelny základní školy až po výjezd na Jablunkovskou. Dočasně bude uzavřeno rovněž parkoviště u veterinární ordinace v Lyžbicích.

Objízdná trasa pro motoristy i autobusy povede po místních komunikacích přes náměstí T. G. Masaryka na ulici Lidickou a dále od náměstí Svobody nahoru ke světelné křižovatce na Kamionce a po silnici I/11 k Zobawě. Uzavírka se ve výše uvedeném časovém rozmezí dotkne i příměstské a městské hromadné autobusové dopravy, která bude odkloněna po vyznačené objízdné trase. Z důvodu informovanosti řidičů bude ve významných křižovatkách a na označených začátcích uzavírky krajské silnice, v obou směrech jízdy, zajištěna přítomnost pořadatele akce.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz